Jeden z dziesięciu. Szkolny Konkurs Przyrodniczy wygrywa Filip Składowski

6.czerwca 2017r. uczniowie klasy III b wraz z wychowawcą p. Barbarą Szczecińską, przeprowadzili drugi etap Szkolnego Konkursu Przyrodniczego. Rywalizowali uczniowie klas drugich, którzy 30 maja najlepiej odpowiedzieli na 40 pytań testowych z chemii, fizyki, biologii i geografii. Byli to: Mikołaj Gawłowski z kl. II b, Filip Składowski z kl. II b, Ilona Snawacka z kl. II c, Mateusz Kozera z kl. II d, Piotr Frąckowiak z kl. II d, Jakub Kafar z kl.II c, Weronika Kowalska z kl. II b, Wiktor Zarębski z kl. II c, Daria Goździk z kl. II a oraz Jakub Kosz z kl. II b.
Drugi etap był wzorowany na teleturnieju „Jeden z dziesięciu”.
Uczestnicy odpowiadali na pytania z czterech dziedzin przyrodniczych.
Celem konkursu było umożliwienie uczniom zaprezentowania ukształtowanych umiejętności, rozwijanie umiejętności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu, rozwijanie zainteresowań uczniów różnymi dziedzinami nauki, stworzenie płaszczyzny pozytywnej i twórczej rywalizacji oraz integracja środowiska edukacyjnego.

Zwycięzcą Szkolnego Konkursu Przyrodniczego został Filip Składowski. Drugie miejsce zajął Jakub Kosz, zaś trzecie miejsce - Mateusz Kozera.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Więcej zdjęć