"INNI" odebrali nagrodę za I miejsce na Festiwalu GROT-ART

8 czerwca 2017r. Grupa Teatralna „ INNI” wraz z opiekunem p. Joanną Domalik-Dróżdż oraz organizatorką III Festiwalu Różnorodnych Form Artystycznych GROT-ART p. Bożeną Kwiatkowską i uczniami IV Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Stefana Roweckiego-Grota w Piotrkowie Trybunalskim, wybrała się do Teatru Powszechnego w Warszawie, gdzie młodzi aktorzy mieli możliwość poznać kulisy, zwiedzić garderoby, zejść pod scenę, obejrzeć dekoracje i pracownie artystyczne mieszczące się w budynku oraz stanąć na deskach teatru. Zwieńczeniem odwiedzin i wielką atrakcją było obejrzenie spektaklu pt.” Dziewczyny do wzięcia” w reżyserii Piotr Ratajczaka. Uczestników wycieczki szczególnie zelektryzowała obecność na scenie Piotra Ligenzy-Fabiana Dudy, znanego im z filmu „Ranczo”, który pokazał się w nim z zupełnie innej strony.
Młodzież mogła również podziwiać uroki Łazienek Królewskich w Warszawie, zespołu pałacowo-ogrodowego założonego w XVIII wieku przez Stanisława Augusta Poniatowskiego.