24 | 05 | 2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uroczystości zakończenia roku szkolnego podzielone zostały na dwie części. O 9.00 rok szkolny na placu przed szkołą zakończyli uczniowie klas I i II. Wręczono stypendia i nagrody dla najlepszych uczniów. O 13.00 na sali gimnastycznej żegnaliśmy trzecioklasistów. Usłyszeliśmy przemówienia Pani Dyrektor Jolanty Jabłońskiej, wychowawcy klasy 3b - Barbary Szczecińskiej, przedstawiciela Rady Rodziców - Joanny Świnogi, Przewodniczącego Samorządu Szkolnego - Jana Porczyka oraz przedstawiciela uczniów klas młodszych - Jakuba Kafara. Odbyła się też uroczystość przekazania sztandaru oraz ślubowanie absolwentów. Wręczono świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za sukcesy w konkursach przedmiotowych, w Kole Teatralnym "INNI", w chórze szkolnym, w wolontariacie, w zajęciach zumby, w działaniu na rzecz szkoły, w konkursach sportowych... Strzałem w dziesiątkę okazał się program artystyczny, w którym oglądaliśmy... galę wręczenia Oskarów.

Zdjęcia z zakończenia roku

Zdjęcia z wręczenia nagród (1)

Zdjęcia z wręczenia nagród (2)

Zdjęcia z programu artystycznego