24 | 05 | 2018

Projekty edukacyjne

 

WYKAZ PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH REALIZOWANYCH W ROKU 2014/2015

 

Nazwa projektu                                                                           Nauczyciel-opiekun                                                              Uczniowie realizujący

1.Zadaniem poezji jest ocalić wartości najważniejsze i podeptane. -

J.Domalik-Dróżdż, A.Fijołek-Smejda

Dagmara Ogłuszka, Patrycja Milczarek

Damian Pieczyński, Zuzanna Krakowiak – III d,

Ewelina Stańdo, Wiktoria Kiełbasa,

Klaudia Kozar, Paulina Goździk – II d,

Patrycja Glimasińska, Nina Kik,

Aleksandra Janicka – II e, Natalia Nockowska - Id

2. Green Day – Dzień Języka Angielskiego

B.Szczepaniak,

T.Fryczek,

K.Niwińska,

M.Dziura

Klasa I c

3. Dzień Języka Niemieckiego

S.Adamska,

I.Świątek

Klasa II e

4. Maszyny proste na wesoło

A.Węgrzynowska

Zuzanna Walas, Wiktoria Kiełbasa, Aleksandra Derewenda, Anna Woźniak, Paulina Goździk, Klaudia Kozar, Ewa Krzysztofik, Weronika Sobierska, Karolina Mękarska, Magdalena Królikowska, Michał Pietrzyk– II d

Natalia Grzyb, Dominika Pasieczyńska – II c

 

5.Każdy może zostać programistą

B.Putek, D.Kawecka

Wybrani uczniowie klas I a i I b

6. Hiszpania

K.Kleszcz

Aleksandra Wójciak, Karolina Wachowicz, Hubert Opałka –

II a

7. Człowiek witruwiański

M.Koścista

Patrycja Sadkowska, Kinga Jabrzyk, Wiktoria Prasek, Ewelina Sobczyńska, Mateusz Zbiciak – II c

8. Wulkany na Ziemi

K.Kleszcz

Weronika Bujacz, Angelika Aftyka, Karolina Polus, Magdalena Hulla – II a

9. Paryż

K.Kleszcz

Weronika Bieganowska, Sandra Mokrogulska, Marlena Popecka – II a

10. Na początku była rozpacz – profilaktyka w teatrze

J.Domalik-Dróżdż

Ewelina Stańdo, Zuzanna Walas, Klaudia Kozar, Wiktoria Kiełbasa, Paulina Goździk –

II d, Nina Kik, Aleksandra Janicka, Paulina Glimasińska – II e, Oliwia Król, Katarzyna Polus, Paulina Nockowska, Anna Ruszczyszyn – I d,

Damian Pieczyński, Zuzanna Krakowiak- III d,

 

11.Wynalazki starożytności

R.Latoszek

Ilona Baran, Michał Bielas, Jakub Bielat, Kamil Kołodziejski, Bartłomiej Mizerski, Mateusz Wiktorowicz– II c

12. Siatkówka

A.Niewiadomska

Dominik Dziuba, Bartłomiej Goździk, Dominik Kompa, Bartosz Krześlak, Fabian Marjan, Kamila Przybysz, Natalia Stępień, Marika Walas, Klaudia Wieczorek– II c,

 

13. Londyn

K.Kleszcz

Piotr Smal, Kacper Galicki, Adam Wroński, Patryk Mróz– II a

14. Wielka Brytania

K.Kleszcz

Weronika Rogala – II a, Natalia Rożnowska– II e

 

 

Pilotaż programowania

Młodzi programiści

Wolontariat ponad barierami.

Jak do nas trafić

W obiektywie
Galeria Zdjęć
Logowanie

Jesteśmy na facebooku

Dołącz do nas 

Gościmy

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Apki na Androida

Plan lekcji

 

O szkole