26 | 02 | 2018

Sukcesy

 

Najlepsi uczniowie klas 1-2 w roku szkolnym 2016/2017:


1. Weronika Kowalska 2 b - 5,67
2. Filip Składowski 2 b - 5,47
3. Mikołaj Gawłowski 2 b - 5,40
4. Iga Pawełkiewicz 1 b - 5,30
5. Jakub Kafar 2 c - 5,27
6. Anna Antczak 2 b - 5,20
- Aleksandra Witek 1 a - 5,20
- Filip Fajfer 1 b - 5,20
- Piotr Wojtaszczyk 1 b - 5,20
10. Dominik Pasieczyński 1 b - 5,13
- Miłosz Witkowski 1 b - 5,13
12. Katarzyna Pietrzyk 2 a - 5,07
13. Jakub Andelt 1 b - 5,00
 - Julia Białas 1 c - 5,00
 - Tobiasz Tatar 2 a - 5,00
 - Monika Kaluszka 2 b - 5,00
 - Elżbieta Nowicka 1 a - 5,00
 - Mateusz Kozera 2 d - 5,00
 - Aleksander Przyborek 2 b - 5,00

Najlepsi uczniowie klas trzecich 2016/2017 wg średniej oceny

na świadectwie ukończenia szkoły:

1. Anna Ruszczyszyn 3c - 5,44

2. Marta Stropa 3d - 5,38

3. Katarzyna Jachym 3c - 5,27

- Paulina Filipowska 3d - 5,27

- Katarzyna Polus 3d - 5,27

6. Oliwia Król 3d - 5,22

7. Natalia Jabrzyk 3a - 5,11

- Aleksandra Galach 3a - 5,11

- Bartłomiej Gielec 3a - 5,11

10. Katarzyna Paduszyńska 3c - 5,05

11. Jan Porczyk 3c - 5,00

-  Karolina Świnoga 3a - 5,00

13. Natalia Nockowska 3d - 4,88

14. Wojciech Szczepaniak 3b - 4,83

15. Kinga Wielec 3d - 4,77

- Karol Jabłoński 3a - 4,77

Galeria zdjęć z wręczenia świadectw z wyróżnieniem


NAJLEPSI SPORTOWCY:


Natalia Jabrzyk
Karolina Świnoga
Daria Kopacz
Jakub Nowak
Zofia Pluta
Jagoda Owczarek
Monika Kaluszka
Karol Jabłoński
Karolina Bąkowska

 

 

 

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE

W 1. PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

 Mikołaj Gawłowski (II b), Filip Składowski (II b),

Anna Ruszczyszyn (III c), Katarzyna Jachym (III c),

Piotr Wojtaszczyk (I b)

 

Najlepsi sportowcy:

Natalia Jabrzyk (klasa III a)

Karolina Świnoga (klasa III a)

Daria Kopacz (klasa II c)

Jagoda Owczarek (klasa II c)

Karolina Bąkowska (klasa I c)

Jakub Nowak (klasa II c)

Zofia Pluta (klasa II c)

 

NASZE SUKCESY

 W KURATORYJNYCH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

W 1. PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

  Do etapu rejonowego awans uzyskali:

 

geografia: Mikołaj Gawłowski

biologia: Bartłomiej Gielec

                    Marta Stropa

wiedza o społeczeństwie:

                   Jakub Kosz

historia: Anna Ruszczyszyn

                    Tobiasz Tatar

Losy żołnierza

i dzieje oręża polskiego”:

                      Anna Ruszczyszyn

                      Tobiasz Tatar

                      Jakub Kosz

                      Mikołaj Gawłowski

język niemiecki:

                          Jakub Kafar

                          Katarzyna Jachym

                          Daria Kopacz

informatyka: Jakub Wasilewski

                           Mikołaj Grabowski

                           Filip Składowski

                           Jakub Nowak

                           Wojciech Szczepaniak

język polski: Katarzyna Jachym

 

 

 


 

 

 

 

 

Stypendia naukowe za wysokie wyniki w nauce w II semestrze

roku szkolnego 2015/2016 otrzymali:



Konrad Cieśliczka - III a

Mikołaj Gawłowski - I b

Katarzyna Jachym - II c

Aleksandra Janicka - III e

Weronika Kowalska - I b

Michał Kowalski - III b

Klaudia Kozar - III d

Anna Ruszczyszyn - II c

Filip Składowski - I b



Stypendia sportowe za II semestr roku szkolnego 2015/2016

otrzymali:

 

Karolina Bosiek - III e

Wiktor Grzybek - III e

Natalia Jabrzyk - II a

Daria Kopacz - I c

Jakub Nowak - I c

Jakub Piotrowski - III e

Zofia Pluta - I c

Karolina Świnoga - II a

 

 

 

 

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2014/2015:

 

1. Adrianna Nowak - 5,38

- Anna Ruszczyszyn - 5,38

3. Katarzyna Jachym - 5,36

- Klaudia Kozar - 5,36

5. Iga Kapruziak - 5,3

6. Karolina Gąsecka - 5,23

7. Natalia Jabrzyk - 5,21

- Paulina Filipowska - 5,21

- Michał Kowalski - 5,21

10.Hubert Opałka - 5,14

- Katarzyna Paduszyńska - 5,14

12. Zuzanna Krakowiak - 5,08

13. Marta Stropa - 5,07

- Katarzyna Polus - 5,07

- Konrad Cieśliczka - 5,07

16. Jan Porczyk - 5,00

- Aleksandra Janicka - 5,00

 

 

 

 

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE

w I semestrze roku szkolnego 2014/2015,

którzy uzyskali stypendium za wysokie wyniki w nauce

 

Katarzyna Jachym - I c    5,14

Paulina Filipowska - I d    5,14

Natalia Jabrzyk - I a        5,1

Adrianna Nowak - III c    5,08

Marta Stropa - I d        5,07

Michał Kowalski - II b    5,0

Klaudia Kozar - II d        5,0

Konrad Cieśliczka - II a    4,86

(Konrad przeszedł do wojewódzkiego etapu konkursu historycznego)

 

 

NAJLEPSI SPORTOWCY,

którzy uzyskali stypendium sportowe

w I semestrze roku szk.2014/2015

 

Iga Kapruziak  - III c

Adam Dymkowski - III c

Karolina Gąsecka - III c

Olga Kaczmarek - III b

Natalia Jabrzyk- I a

 

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE w roku szkolnym 2013/2014

 

1. KLAUDIA KOZAR – 5,28

    ADRIANNA NOWAK – 5,28

    IGA KAPRUZIAK – 5,28

4. KAROLINA GĄSECKA – 5,21

5. ALEKSANDRA JANICKA – 5,07

   MICHAŁ KOWALSKI – 5,07

   KAROLINA MĘKARSKA – 5,07

8. HUBERT OPAŁKA – 5,0

   KONRAD CIEŚLICZKA – 5,0

 

NAJLEPSI ABSOLWENCI

 

PIOTR NAKIELA – 5,64

JAKUB DZIKOWSKI – 5,38

MICHAŁ PAWŁOWSKI – 5,31

ZUZANNA PRZYBOREK -5,23

ANGELIKA SIKORA – 5,22

MARCIN PRZYBYSZ – 5,15

KATARZYNA MĘKARSKA – 5,1

HUBERT WOŹNIAK – 5,1

BARTŁOMIEJ GĄSIOREK – 5,1

KINGA TOKARSKA – 5,0

KAMILA HAJDUK – 5,0

KAROLINA NIEWIADOMSKA – 5,0

 

NAJLEPSI SPORTOWCY

 

KAROLINA BOSIEK

IGA KAPRUZIAK

KAROLINA GĄSECKA

ADAM DYMKOWSKI

OLGA KACZMAREK

MICHAŁ DZIUBIŃSKI

JAKUB PIOTROWSKI

WIKTOR GRZYBEK

 

Pilotaż programowania

Młodzi programiści

Wolontariat ponad barierami.

Jak do nas trafić

W obiektywie
Galeria Zdjęć
Logowanie

Jesteśmy na facebooku

Dołącz do nas 

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Apki na Androida

Plan lekcji

 

O szkole